Veci, ktoré by nemali chýbať v žiadnom salóne.

Pri našej práci v salóne používame veľa doplnkov, ale ak by ste mali vymenovať 5 vecí, ktoré by ste určite mali mať, ktoré by to boli? Pozrime sa!

1. MASTER STOLOVÁ LED LAMPA – EXTRA LED
Jedným z najdôležitejších faktorov našej práce je správne svetlo. Okrem toho, že potrebujete jasné svetlo, je tiež dôležité, aby bolo šetrné k očiam. Svetlo, ktoré nemá správnu farbu/teplotu, silne zaťažuje naše oči, ktoré sa veľmi rýchlo unavia.
Biele denné svetlo je najlepší spôsob, ako chrániť oči. Dôležité je aj to, aby svetelný zdroj neblikal, pretože to namáha aj oči a ak chcete svoju prácu odfotiť alebo natočiť, pri použití denného svetla nebude obraz pruhovaný. Lampa na nechty Master umožňuje vďaka nastaviteľnej intenzite svetla prispôsobiť intenzitu svetla vonkajším svetelným podmienkam, ktoré sa vďaka špeciálnemu tvaru rozprestiera na veľkej ploche a osvetľuje celú vašu pracovnú plochu.

2. KEFKA NA PRACH S MAGNETOM
Jedným z najčastejších problémov je množstvo prachu, ktoré sa vytvára počas procesu pilovania. Pravidelné odprášenie je nevyhnutné na to, aby sme mali vždy presný prehľad o našej pracovnej oblasti, no môže to byť nepríjemné aj pre hostí s citlivou pokožkou. Husté, ale mäkké štetiny Kefiek s magnetom nám umožňujú jemne, ale dôkladne odstrániť prach vznikajúci z pokožky a záhybov bez toho, aby sme pokožku hosťa viac zaťažovali. Ide o skvelú pomôcku pri dnes populárnej ruskej strojovej manikúre, kde siahame hlboko pod záhyby, čím sa pokožka stáva citlivejšou a prach ani neuvidíte.

3. SKLADACÍ DRŽIAK NA ŠTETCE NA NECHTY
Naše štetce sú neustále v prevádzke a ako sa hovorí „poriadok je dušou všetkého“, ak ich prehľadne a prakticky usporiadame, hneď vieme, kde po akom štetci siahnuť, ušetríme veľa času . Výklopný držiak štetca nezaberie na stole príliš veľa miesta, zaistí prehľadnosť a navyše nám umožní uložiť štetce obrátene a chránené pred svetlom, čo je pri porcelánových aj gélových štetcoch veľmi dôležité. Taktiež, ak ich z nejakého dôvodu potrebujeme vziať so sebou, stačí jednoduchým ťahom premeniť stojan na štetce na uzamykateľný držiak, ktorý chráni naše štetce pred poškodením počas cestovania.

4. PUMPOVÝ DÁVKOVAČ
Väčšina kvapalín, ktoré pravidelne používame (odstraňovač gélu, odlakovač), sa oveľa jednoduchšie používa s dávkovačom s pumpičkou, ako neustále odskrutkovať veľkú fľašu a potom zase späť. Priehľadná nádoba navyše zviditeľňuje farby tekutín, čo na pracovnom stole vyzerá veľmi pekne a často bez kontroly etikety vieme, ktorú použiť. Dávkovač s pumpičkou vám umožňuje rýchlo a presne naplniť presne také množstvo tekutiny, aké potrebujete a zabraňuje vyparovaniu.

5. KAMIENKOVÁ ČIERNA zástera
Zástera je veľmi užitočná na ochranu vlastného oblečenia pred nečistotami, prachom, rozliatím alebo gélovým lakom. Nastaviteľný remienok na krk a zaväzovanie v páse vám pomôžu upraviť veľkosť pre vaše pohodlie. Umývateľná, vodu odpudzujúca látka sa ľahko udržiava v čistote a pekné kamienkové logo vytvára elegantný a dobre upravený vzhľad pracovného odevu.

Nielenže nám tieto doplnky uľahčujú prácu, ktorá je počas dlhých pracovných dní nevyhnutná, sú užitočné a sú krásnym doplnkom nášho pracovného stola, ktorý je potešením pre nás i našich hostí.