PLASTELINE GEL

Plastelínový gél pre 3D výzdoby.
Vyčarujte mikro majstrovské diela za pár minút!

-Jednoduché a výnimočné priestorové dekorácie s ľahkosťou.
-Tvrdne pod UV svetlom, nie ste pod žiadnym časovým tlakom, ako pri používaní akrylu.
-Bez zápachu.
-Zmiešavaním farieb rýchlo vytvoríte nové odtiene farieb.
-Silný materiál, pevne sa viaže aj na lesklé povrchy.


Môžete s ním ľahko vytvoriť priestorovú 3D ozdobu. Ak treba, dá sa zriediť štetkou, ponorenou do fixačného roztoku. Môžete ho tvarovať ľahko a neobmedzenú dobu, po vytvrdnutí v lampe získa tvrdú konzistenciu. Spája sa tiež s lesklým povrchom. Po vytvrdnutí poskytuje matný povrch, ktorý nie je potrebný fixovať alebo inak chrániť. S miešaním farieb môžete vytvoriť rôzne odtiene, a to aj vopred.

Existujú dva spôsoby použitia:

1), Vymodelovanie gélu priamo na nechte: Naneste materiál na Art & Connector Pen a následne na nechet. S Art & Corrector Penom alebo zdobiacou tyčinkou začnite tvarovať materiál. Hotovú ozdobu vložíme do lampy. Materiál vytvrdne v UV lampe, čas vytvrdnutia: 2 minúty.

2) Vytvarovanie ozdobných tvarov na silikónovej podložke, následne ich vloženie na nechet: z téglikov vybratých guličiek môžete vytvoriť ľubovoľné 3D formy na silikónovej podložke. Takto vytvorené a vytvrdnuté formy môžete prilepiť s použitím Glue gélu na plochu nechta aj v neskoršom čase. Následne necht vložíme do UV lampy a necháme vytvrdnúť. (v UV lampe: 2-3 minúty, v UV / LED lampe 30-60 sekúnd)

Pomocou tejto techniky môžete dopredu pripraviť 3D dekorácie, ktoré vám ušetria cenný čas!

Perfect tip1: S Art & Corrector Pen-om so silikónovou hlavou môžete ľahko sformovať miniatúrne tvary.

Perfect tip2: Ak je plastelínový gél mierne suchý, nakvapkajte na neho Speed ​​and Shine Top gél, Flexi Top Gloss alebo No Cleanse Top Shield a dobre zmiešajte, získate tak, znovu materiál v požadovanej konzistencii. Po použití sa odporúča zakryť gél vrchnou lepiacou pokrývkou, ktorá je na tégliku, aby sa chránil gél voči uschnutiu.