Extrémne jemnozrnné pigmenty na dosiahnutie brilantného kovovo hladkého efektu!

 


Použitie:

Na prírodné nechty - s lakom na nechty:
Nalakuj svoje nechty s tvojou obľúbenou farbou, prekry ich krycím lakom a počkam kým úplne vyschnú! S hubkou na šminky nanes minimálne množstvo chrómového prachu jemným poklepaním na hornú časť nechtu, potom hubkou na nechty s intenzívnymi pohybmi prášok votri do laku, pokiaľ sa nevytvorí kovový lesklý povrch. Nadbytok prachu dôkladne odstráň s handričkou z mikrovlákna (ako napríklad bavlnenenou látkou, alebo handričkou na okuliare). Následne nanes hrubú vrstvu finishlaku na povrch nechtu.

Na prírodné nechty - s gél lakom:
Obvyklý spôsobom urob svojim hosťom lakgél. Ako vrchný lak použi No Cleanse Top Shield (pnz051 alebo pnz052). Po cca 80% požadovanej doby tvrdnutia gélu s hubkou na šminky nanes minimálne množstvo chrómového prachu jemným poklepaním na hornú časť nechtu, potom hubkou na nechty s intenzívnymi pohybmi prášok votri do laku, pokiaľ sa nevytvorí kovový lesklý povrch. Nadbytok prachu dôkladne odstráň s handričkou z mikrovlákna (ako napríklad bavlnenenou látkou, alebo handričkou na okuliare). Na konečnú fázu použi Flexi Gloss Top flexibilný, fixačný vrchný gél (pnz6039 alebo pnz6040).

Na umelé nechty:
Urob nechty zákazníkom konvenčným spôsobom, ako sa robia s gélom čí s akrylom. Po vyformovaní a prebrúsení nechtovzbav povrch od prachu, potom nanes tenkú vrstvu No Cleanse Top Shield (pnz051 alebo pnz052). Po cca 80% požadovanej doby tvrdnutia gélu s hubkou na šminky nanes minimálne množstvo chrómového prachu jemným poklepaním na hornú časť nechtu, potom hubkou na nechty s intenzívnymi pohybmi prášok votri do laku, pokiaľ sa nevytvorí kovový lesklý povrch. Nadbytok prachu dôkladne odstráň s handričkou z mikrovlákna (ako napríklad bavlnenenou látkou, alebo handričkou na okuliare).Na konečnú fázu použi dve vrstvy Top Gelu (pnz0002).

TIP: Nikdy nenanášajte HoloChrome rukami, pretože ruky sú mastné a vlhké, kvôli čomu by častice HoloChromu zlepili a povrch by nebol hladky.!